چهار شنبه, 17 جولای, 2019

  • Telegram

اطلاعیه شورای دموکراسی ایران در باره حمله موشکی جمهوری اسلامی به پایگاه حزب دموکرات کردستان

اطلاعیه شورای دموکراسی ایران در باره حمله موشکی جمهوری اسلامی به پایگاه حزب دموکرات کردستان

تهاجم موشکی جمهوری اسلامی به حزب دموکرات کردستان را بشدت محکوم می کنیم

بر اساس اطلاعات رسیده از سوی پایگاه خبری حزب دموکرات کردستان به شورای دموکراسی خواهان ایران، جمهوری اسلامی  ۸ سپتامبر برابر با ۱۷ شهریور ساعت ۱۰.۴۰ دقیقه با موشک به پایگاه حزب دموکرات در کردستان عراق حمله نموده که متاسفانه تلفات جدی برجای گذاشته است. این حمله به هنگام برگزاری پلنوم این حزب صورت گرفته است. بر اساس اطلاعات موثق، براثر این حمله موشکی تا کنون بیش از۱۱ تن کشته و ۳۰ نفر مجروح شده اند. خبرها همچنان حاکی است که هواپیماهای بدون سرنشین(پهباد ها)  بر فراز پایگاه حزب دموکرات و کل منطقه در حال پرواز هستند.

جمهوری فاسد اسلامی که در مرحله سرنگونی قرار دارد، تلاش می نماید با حملات وحشیانه نظامی و با سلاح سنگین به احزاب مردمی کرد از جمله حزب دموکرات کردستان، این تقدیر زود رس را به عقب بیندازد، اما همگان میدانند که با این تهاجمات ضد بشری، سرنوشت محتوم سرنگونی جمهوری اسلامی تغییر نخواهد کرد. امروز مردم کردستان و مردم سراسر ایران به دلیل غارت کشور به دست دزدان و مسئولان فاسد جمهوری اسلامی، عزم را جزم کرده اند که این حکومت قرون وسطایی و جرثومه های فساد را به زباله دانی تاریخ بسپارند. مردم سراسر کشور در مبارزه با حکومت ننگین جمهوری اسلامی از حزب دموکرات کردستان و دیگر احزاب کرد ایران حمایت می کنند و تا ریشه کن شدن این حکومت فاسد و اجرای عدالت در کشور، در کنار آنها خواهند ماند.

شورای دموکراسی خواهان ایران این جنایت وحشیانه توسط جمهوری اسلامی را بشدت محکوم می نماید و در این راستا از تمامی سازمان ها و نهاد های بین المللی و دولت های دموکراتیک جهان می خواهد که نسبت به این جنایات ضد بشری سکوت نکرده و اقدامات نظامی جمهوری اسلامی بر علیه حزب دموکرات کردستان را محکوم نمایند.

دبیر خانه شورای دموکراسی خواهان ایران

نام احزاب و سازمانها بترتیب الفباء

1-  جبهه دموکراتیک ایران

2- جبهه متحد بلوچستان

3- جنبش همبستگی ستم دیدگان دادخواه

4- سازمان فرهنگی و سياسى خلق تورکمن 

5- حزب اتحاد بختيارى و لورستان

6- حزب تضامن دموکراتیک اهواز

7- حزب دموکرات کردستان

8- حزب کومله کردستان ایران

9- حزب مردم بلوچستان

10 – سازمان سیاسی فرهنگی آذربایجان

 

نوشته های مرتبط

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار